Skoda Superb: Indywidualne ustawienia

Następujące funkcje centralnego ryglowania można ustawiać indywidualnie w urządzeniu Infotainment Instrukcja obsługi urządzenia Infotainment, rozdział CAR - ustawienia samochodu.

Odryglowywanie pojedynczych drzwi

Funkcja przy użyciu pilota zdalnego sterowania umożliwia odryglowanie tylko drzwi kierowcy i pokrywy wlewu paliwa. KESSY umożliwia odryglowanie pojedynczych drzwi oraz pokrywy wlewu paliwa, zależnie od obszaru, w którym znajduje się klucz. Pozostałe drzwi i pokrywa bagażnika odryglowują się dopiero po powtórnym odryglowaniu.

Odryglowanie drzwi po stronie kierowcy

Przy użyciu pilota zdalnego sterowania za pomocą tej funkcji można odryglować wszystkie drzwi po stronie kierowcy i pokrywę wlewu paliwa. KESSY umożliwia odryglowanie obojga drzwi po jednej stronie samochodu oraz pokrywy wlewu paliwa, zależnie od obszaru, w którym znajduje się klucz. Pozostałe drzwi i pokrywa bagażnika odryglowują się dopiero po powtórnym odryglowaniu.

Odryglowanie wszystkich drzwi

Funkcja umożliwia odryglowanie wszystkich drzwi, pokrywy bagażnika i pokrywy wlewu paliwa.

Automatyczne zaryglowanie / odryglowanie

Funkcja umożliwia zaryglowanie wszystkich drzwi oraz pokrywy bagażnika od prędkości ok. 15 km/h. Przycisk w klamce pokrywy bagażnika zostaje dezaktywowany.

Ponowne automatyczne odryglowanie wszystkich drzwi oraz pokrywy bagażnika następuje w chwili wyciągnięcia kluczyka zapłonu lub przez otwarcie dowolnych drzwi. W pojazdach z systemem KESSY następuje to w chwili otwarcia dowolnych drzwi.

Samochód można odryglować również przez naciśnięcie przycisku centralnego ryglowania na konsoli środkowej


Sygnały dźwiękowe podczas odryglowania / zaryglowania

W pojazdach wyposażonych w autoalarm sygnały akustyczne można aktywować / dezaktywować za pomocą urządzenia Infotainment Instrukcja obsługi urządzenia Infotainment, rozdział CAR - ustawienia samochodu.

Blokada zamków

Gdy samochód zostanie zaryglowany z zewnątrz, blokada zamków uniemożliwia otwarcie drzwi od środka. Po wyłączeniu zapłonu o wł& ...

Otwieranie / zamykanie drzwi

Rys. 41 Klamka zewnętrzna / wewnętrzna drzwi Otwieranie z zewnątrz Odryglować samochód Pociągnąć klamkę A w kierunku strza ...

Categorie