Chevrolet Malibu: Szyby

OSTRZEŻENIE Pozostawianie dzieci, osób dorosłych wymagających opieki i zwierząt w samochodzie z zamkniętymi szybami jest niebezpieczne.

Narażone na wysoką temperaturę osoby lub zwierzęta mogą stracić przytomność, doznać trwałego uszczerbku na zdrowiu, a nawet ponieść śmierć na skutek udaru cieplnego. Nigdy nie pozostawiać dzieci, osób dorosłych wymagających opieki i zwierząt w samochodzie, szczególnie z zamkniętymi szybami, gdy panuje wysoka lub bardzo wysoka temperatura.


Aerodynamika pojazdu została zaprojektowana pod kątem ograniczenia zużycia paliwa. Z tego względu jazda z częściowo opuszczoną szybą może prowadzić do powstawania odgłosów dudnienia wewnątrz pojazdu. Aby ograniczyć te odgłosy, otworzyć drugą szybę lub okno dachowe (jeśli na wyposażeniu).

Automatyczne przyciemniane lusterko wsteczne

Automatycznie przyciemniane lusterko wsteczne (jeśli na wyposażeniu) samoczynnie ogranicza odblask reflektorów pojazdów jadących z tyłu. Funkcja automatycznego przyciemn ...

Szyby otwierane elektrycznie

Wersja najwyższa, wersja podstawowa jest podobna Szyby otwierane elektrycznie działają tylko wtedy, gdy wyłącznik zapłonu znajduje się w pozycji ACC (Zasilanie akces ...

Categorie